Casper Via V5 Format Atma Reset Sıfırlama

Casper Via V5 format atma

En basit En Kolay Casper Via V5 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride Casper Via V5 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Casper Via V5 format atma
Casper Via V5 format atma

Casper Via V5 format atma

Casper Via V5 format nasıl atılır Casper Via V5  telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar, 2- Sürekli uygulama hataları alanlar  3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar, 5-Casper Via V5 Ekrana Şifre veya Casper Via V5 Desen Kilidi koyup unuttuysanız.

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Casper Via V5 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Casper Via V5 format atma videolu anlatım

Casper Via V5 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Casper Via V5 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Casper Via V5 telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 

Samsung galaxy format atma için linke tıklayın

Casper Via V5 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
 3. Açılan siyah ekrandan sonra Recovery Mode seçmek için Sesi Yükselt tuşuna 2 defa basınız.
 4. Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sol alttaki Menü tuşuna basın
 5. Yes’i seçip Sol alttaki Menü tuşuna basınız.
 6. Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Sol alttaki Menü tuşuna basınız.
 7. Casper Via V5 Format Atma işlemi başlamıştır. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.
 8. Ve mutlu son Casper Via V5 format atma işleminiz bitmiştir

  Casper Via V5 format atma
  Casper Via V5 format atma

Casper Via V5 format atma resimli anlatım

Casper Via V5 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Casper Via V5 format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda Casper Via V5 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Casper Via V5  fabrika ayarları

Daha sonraki sürümleri çıkacak olan Casper Via V5  gibi telefonların cıkar cıkmaz burada acıklamalı adım adım telefon sıfırlamanın yöntemlerini yazacagiz. Burada sizlere bir kaç kullanıcı yorumuda paylamaşmak istiyoruz. Casper Via V5 yorumları

Fiyatına göre gayet iyi bir telefon. Telefon özellikleri eski fakat halen kullanılabilme yeteneği var eğer sizde ucuz ve cazip birsey istiyorsanız. Alternatifleriniz arasında bulunabilir.Türkiyede pek fazla bulunmuyor.Çok fazla uygulama kullanmayan ve basit bir kullanım isteyen bu telefon alt segmentte sizlere göre olabilir. Casper Via V5 format atma kodu  dönüş çok kolay.Phablet modeli olarak Note serisi, amiral gemisi S serisi bir de düşük segment için bir model yeter. Yılda 50 tane telefon çıkarsan ne olur. Ben bir nexus alırım senelerce güncelleme gelir rahat rahat kullanırım.

Casper Via V5  ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Casper Via V5  sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize