General Mobile Fox Format Atma Reset Sıfırlama

general mobile FOX format atma

En basit En Kolay General Mobile Fox atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride google General Mobile Fox format atma resimli anlatımı mevcuttur.

General Mobile Fox format atma

GM Fox format atılır General Mobile Fox telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
GM Fox format atma format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

General Mobile Fox format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=WVT1ZH1ArFg

GM Fox format atma resimli anlatım

General Mobile Fox Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 30’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Fox format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda  General Mobile Fox format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

General Mobile Fox Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda General Mobile Fox format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü Ayarlar Yedekle ve sıfırla →[reklam1]Fabrika ayarlarına sıfırla Telefonu sıfırla Herşeyi sil

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda General Mobile Fox telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

General Mobile Fox format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz.

Telefonunuzun Fox kilit şifresini (desenini) veya menüye ulaşamadığınız durumlarda bu format yöntemi sizi kurtaracaktır. Bu yöntem ile format atmak için telefonun açık olmasına gerek yoktur, çünkü telefon kapalıyken formatlanmaktadır..

General discovery format atma için linke tıklayın. Daha fazla bilgi için General Mobile sitesini ziyaret edebilirsiniz.

General Mobile Fox Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

İlk olarak telefonu kapatınız ve bataryasını çıkartıp 5-10 saniye sonra tekrar takınız.Daha sonra telefon kapalıyken aşağıdaki resimde gösterdiğimiz tuşlara kombiye bir şekilde basarak cihazı açmaya çalışınız.Bu tuşlar YEŞİL (ARAMA) + SES AÇMA + GÜÇ (POWER) ekran açılana kadar basılı tutunuz.Ekrana android logosu geldikten sonra bırakınız ve ses açma kapatma tuşları ile wipe data/factory reset seçeneğinin üstüne geliniz güç tuşu ile onayladıktan sonra “yes / delete all user data seçeneğine geliniz bu seçenek cihazı fabrika ayarlarındaki durumuna getirir ve sistem dosyaları hariç tüm bilgilerinizi siler.Tüm işlemler bittikten sonra ise reboot system now resetleme seçeneğine gelip güç tuşu ile onaylayınız ve cihazı resetleyiniz.

  1. general mobile  FOX format atma
    general mobile FOX format atma

General Mobile FOX ekran kilidi kırma

Cep telefonunuzun  şarj oranı en az %30 olmalıdır.Format işlemi sırasında telefonda, hattınızda ve hafıza kartınızda bulunan tüm veriler silinmektedir kısacası hersey silenecektir. . Bu nedenle format işlemine başlamadan önce hattınızı ve hafıza kartınızı çıkartın ve önemli verilerinizi yedekleyin.Format işlemi sırasında telefonun bataryası çıkartılabilir ise kesinlikle çıkartmayın, kalıcı sorunlara yol açabilir KESİNLİKLE! .General Mobile FOX format esnasında diğer telefonlardan daha fazla bekletmektedir, bu nedenle panik yapmayın ve sabırlı davranın ve sonuçunda fabrikadan çıkmış gibi içerisi yeni telefonunuza kavuşun.

General Mobile FOX sıfırlama reset

Güvenlik kodu :1122

Google ile birlikte yapılan bir telefondur. Google’nin birebir ve ortak olduğu telefon markasıdır. Sayfamızda general mobile FOX kullanıcı yorumları bulabilirsiniz. Destek için alt tarafta yorum bırakabilirsiniz. General Mobile FOX telefonu hem akıllı telefon hemde fiziksel klavyesi ile uygun fiyatı ile klavye ve ucuz telefonlar arasında iyi bir secenek olabilir. Bunun yanında General Mobile Fox whatsapp , facebook , instgram da kullabilir.

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize