GM 5 Plus Format Atma Reset Sıfırlama

GM 5 plus format atma

En basit En Kolay General Mobile GM 5 Plus atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride google General Mobile GM 5 Plus format atma resimli anlatımı mevcuttur.

General Mobile GM 5 Plus format atma

GM 5 Plus format nasıl atılır General Mobile GM 5 Plus telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
GM GM 5 Plus format atma format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

General Mobile GM 5 Plus format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=WVT1ZH1ArFg

GM GM 5 Plus format atma resimli anlatım

General Mobile GM 5 Plus Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 30’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. GM 5 Plus format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.
[reklam1]

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda  General Mobile GM 5 Plus format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

General Mobile GM 5 Plus Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda General Mobile GM 5 Plus format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü Ayarlar Yedekle ve sıfırla Fabrika ayarlarına sıfırla Telefonu sıfırla Herşeyi sil

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda General Mobile GM 5 Plus telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

General Mobile GM 5 Plus format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz.

Telefonunuzun GM 5 Plus kilit şifresini (desenini) veya menüye ulaşamadığınız durumlarda bu format yöntemi sizi kurtaracaktır. Bu yöntem ile format atmak için telefonun açık olmasına gerek yoktur, çünkü telefon kapalıyken formatlanmaktadır..

General Mobile discovery format atma için linke tıklayın. Daha fazla bilgi için General Mobile sitesini ziyaret edebilirsiniz.

General Mobile GM 5 Plus Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Kapalı konumda iken Sesi Yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak
 4. Telefon açılıp General Mobile logosunu gördükten sonra ekranın üzerindeki sol taraftaki seçenek tuşuna sürekli basınız.
 5. Ekranda seçenekler açıldığı zaman basmayı bırakın.
 6. Recovery menüsünden sesi Azalt ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,Açma (Power) ile onaylayalım,
 7. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 8. General Mobile GM 5 Plus Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 9. Ve mutlu son General Mobile GM 5 Plus format atma işleminiz bitmiştir.

  general mobile GM 5 Plus format atma tuşları
  general mobile GM 5 Plus format atma tuşları

General Mobile GM 5 Plus ekran kilidi kırma

General Mobile GM 5 Plus Format Atma

Cep telefonunuzun  şarj oranı en az %30 olmalıdır.Format işlemi sırasında telefonda, hattınızda ve hafıza kartınızda bulunan tüm veriler silinmektedir kısacası hersey silenecektir. . Bu nedenle format işlemine başlamadan önce hattınızı ve hafıza kartınızı çıkartın ve önemli verilerinizi yedekleyin.Format işlemi sırasında telefonun bataryası çıkartılabilir ise kesinlikle çıkartmayın, kalıcı sorunlara yol açabilir KESİNLİKLE! .General Mobile GM 5 Plus format esnasında diğer telefonlardan daha fazla bekletmektedir, bu nedenle panik yapmayın ve sabırlı davranın ve sonuçunda fabrikadan çıkmış gibi içerisi yeni telefonunuza kavuşun.

General Mobile GM 5 Plus sıfırlama reset

Google ile birlikte yapılan bir telefondur. Google’nin birebir ve ortak olduğu telefon markasıdır. Sayfamızda general mobile GM 5 Plus kullanıcı yorumları bulabilirsiniz. Destek için alt tarafta yorum bırakabilirsiniz.

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize