HTC Desire 830 Format Atma Reset Sıfırlama

HTC Desire 830 Format Atma

En basit En Kolay HTC Desire 830 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride HTC Desire 830 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

HTC Desire 830 format atma

HTC Desire 830 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyisi olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. HTC Desire 830 format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz. HTC Desire 830 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.
[metinreklam1]

HTC Desire 830 format atma videolu anlatım

HTC Desire 830 format atma resimli anlatım

HTC Desire 830 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC Desire 830 format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü(Bildirim Paneli) →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Telefonu sıfırla →Tüm verileri sil
[reklam1]
İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda HTC Desire 830 telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 

HTC Desire 830 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

  1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
  2. SES DÜZEYİNİ AZALT (vol down) düğmesini basılı tutup, GÜÇ (power) düğmesini basılı tutun.,
  3. Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve GÜÇ ve SES AZALT düğmelerini bırakın.
  4. HTC FABRİKA AYARLARINA SIFIRLAMA  (htc Factory reset) öğesini seçmek için SES AZALT düğmesine, ardından da GÜÇ düğmesine basın.
  5. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
  6. Ve mutlu son HTC Desire 830 format atma işleminiz bitmiştir.

    HTC Desire 830 format atma
    HTC Desire 830 format atma

Telefonunuzun HTC Desire 830 kilit şifresini (desenini) veya menüye ulaşamadığınız durumlarda bu format yöntemi sizi kurtaracaktır. Bu yöntem ile format atmak için telefonun açık olmasına gerek yoktur, çünkü telefon kapalıyken formatlanmaktadır..HTC format atma yada Htc desire one format atma  için linke tıklayın.
HTC format  esnasında diğer telefonlardan daha fazla bekletmektedir, bu nedenle panik yapmayın ve sabırlı davranın ve sonuçunda fabrikadan çıkmış gibi içerisi yeni telefonunuza kavuşun.

HTC Desire 830 Format Atmak

HTC Desire 830 Format Nasıl Atılır

HTC Desire 830 format nasıl atılır

HTC Desire 830 ekran kilidi kırma

HTC Desire 830 sıfırlama reset

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize