HTC One Max Format Atma Reset Sıfırlama

HTC One Max Format Atma

En basit En Kolay HTC One Max format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride HTC One Max format atma resimli anlatımı mevcuttur.

HTC One Max format atma

HTC One Max Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyisi olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın % 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. HTC One Max format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz. HTC One Max format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.
[metinreklam1]

HTC One Max format atma videolu anlatım

HTC One Max format atma resimli anlatım

HTC One Max Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda HTC One Max format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü(Bildirim Paneli) →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Telefonu sıfırla →Tüm verileri sil
[reklam1]
İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda HTC One Max telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 

HTC One Max Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

  1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
  2. SES DÜZEYİNİ AZALT (vol down) düğmesini basılı tutup, GÜÇ (power) düğmesini basılı tutun.,
  3. Üç Android resmi bulunan ekranın görünmesini bekleyin ve GÜÇ ve SES AZALT düğmelerini bırakın.
  4. HTC FABRİKA AYARLARINA SIFIRLAMA  (htc Factory reset) öğesini seçmek için SES AZALT düğmesine, ardından da GÜÇ düğmesine basın.
  5. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
  6. Ve mutlu son HTC One Max format atma işleminiz bitmiştir.

    HTC One Max format atma
    HTC One Max format atma

Telefonunuzun HTC One Max kilit şifresini (desenini) veya menüye ulaşamadığınız durumlarda bu format yöntemi sizi kurtaracaktır. Bu yöntem ile format atmak için telefonun açık olmasına gerek yoktur, çünkü telefon kapalıyken formatlanmaktadır..HTC format atma yada Htc desire one format atma  için linke tıklayın.
HTC format  esnasında diğer telefonlardan daha fazla bekletmektedir, bu nedenle panik yapmayın ve sabırlı davranın ve sonuçunda fabrikadan çıkmış gibi içerisi yeni telefonunuza kavuşun.

HTC One Max Format Atmak

HTC One Max Format Nasıl Atılır

HTC One Max format nasıl atılır

HTC One Max ekran kilidi kırma

HTC One Max sıfırlama reset

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize