Lenovo K5 Plus Format Atma Reset Sıfırlama

En basit En Kolay Lenovo K5 Plus format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride Lenovo K5 Plus format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Lenovo K5 Plus format atma

Lenovo K5 Plus nasıl format atılır Lenovo K5 Plus telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,
bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
Lenovo K5 Plus format atma format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Lenovo K5 Plus format atma videolu anlatım

Videomuz ingilizcedir. Türkçesi yüklenir yüklenmez hizmetinize sunulacaktır. Lenovo K5 Plus kullanıcıları kusurumuza bakmasın.

Lenovo K5 Plus format atma resimli anlatım

Lenovo K5 Plus Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Lenovo K5 Plus format atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda Lenovo K5 Plus format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Lenovo K5 Plus Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Lenovo K5 Plus format atmak işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Fabrika ayarlarına sıfırla →Telefonu sıfırla →Herşeyi sil
[reklam1]
Menu →System Setting Backup and ResetFactory Data ResetReset PhoneErase everything

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Lenovo K5 Plus telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Lenovo K5 Plus format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz.

Telefonunuzun Lenovo K5 Plus kilit şifresini (desenini) veya menüye ulaşamadığınız durumlarda bu format yöntemi sizi kurtaracaktır. Bu yöntem ile format atmak için telefonun açık olmasına gerek yoktur, çünkü telefon kapalıyken formatlanmaktadır..Lenovo format atma yada Lenovo K5 format atma için linke tıklayın

Lenovo K5 Plus Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

  1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
  2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
  3. Power (açma) tuşuna basılı tutuyoruz telefon titreyene kadar,
  4. Volume Up(Ses aç) + Power button (Açma Tuşuna) aynı anda basılı tutuyoruz bir kaç saniye.
  5. Telefon tekrar titreşip Ekranda Android logosunu gördüğünüzde tuşları basmayı bırakın.
  6. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
  7. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
  8. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
  9. Ve mutlu son Lenovo K5 Plus format atma işleminiz bitmiştir.Lenovo K5 Plus format atma Lenovo K5 Plus format atma

Lenovo K5 Plus ekran kilidi kırma

Cep telefonunuzun şarj oranı en az %30 olmalıdır.Format işlemi sırasında telefonda, hattınızda ve hafıza kartınızda bulunan tüm veriler silinmektedir kısacası hersey silenecektir. . Bu nedenle format işlemine başlamadan önce hattınızı ve hafıza kartınızı çıkartın ve önemli verilerinizi yedekleyin.Format işlemi sırasında telefonun bataryası çıkartılabilir ise kesinlikle çıkartmayın, kalıcı sorunlara yol açabilir KESİNLİKLE! .Lenovo format P esnasında diğer telefonlardan daha fazla bekletmektedir, bu nedenle panik yapmayın ve sabırlı davranın ve sonuçunda fabrikadan çıkmış gibi içerisi yeni telefonunuza kavuşun.

Lenovo K5 Plus sıfırlama reset

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize