Replika iPhone 6 Format Atma Reset Sıfırlama

En basit En Kolay Replika iPhone 6 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride Replika iPhone 6 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Replika iPhone 6 format atma

Replika iPhone 6 format nasıl atılır Replika iPhone 6 telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,
bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
Replika iPhone 6 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Replika iPhone 6 format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=zqbm5VtB9NI

Replika iPhone 6 format atma resimli anlatım

Replika iPhone 6 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 30’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. çakma iPhone 6 format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda Replika iPhone 6 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Replika iPhone 6 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Replika iPhone 6 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Menü →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →  Fabrika verilerine sıfırla

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Replika iPhone 6 Replika iphone format atma telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.Replika iPhone 6 format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.
[reklam1]
Replika iPhone 6 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Kapalı konumda iken telefonunuzun arka tarafında bulunan Sesi Azalt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız.
 3. Telefon açılınca , Replika iPhone 6 logosu gözüktüğünde Açma (Power) tuşundan parmağınızı çekin.
 4. Çince menüye gireceksiniz. ses tuşları ile En Alttan 3. olanı seçip power ( tepedeki tuş ile formatı baslatacaksınız.
 5. Sonra yeniden başlayacak ve olay bitecek hadi geçmiş olsun.
 6. Replika iPhone 6 Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son Replika iPhone 6 format atma işleminiz bitmiştir
  replika iphone 6 format atma reset
  replika iphone 6 format atma reset

  replika iphone 6 format atma reset
  replika iphone 6 format atma reset

Kore malı iPhone 6 format Atma

Diğer Replika iPhone 6 modelleri için iphone 6 format için linke tıklayın

Replika iPhone 6 plus format

Yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar. Teşekkürler.

Replika iPhone 6 hard reset

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

çin iPhone 6 format

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize