Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset format atma telefonunuza virüs bulaşırsa veya telefonunuz kasıyor (donuyor) ise yani uzun zamandır ağırlaşmış ve artık kullanılmaz hale geldiyse Ve birde ekran kilidini unuttuysanız yani örneğin desen pin yüz tanıma vs bu seçenekler doğrultusunda fabrika ayarlarına döndürmek sizlere en iyi yöntem olacaktır. Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset Yani telefoncuya vs gitmenize gerek kalmayıp bu makale doğrultusunda aşama aşama cihazınıza format atma işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset Cihazın Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:
Fabrika ayarlarını sıfırlama’nın en kolay yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları adım adım doğru yaptığınız’da Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset fabrika ayarlarını sıfırlama işleminiz gerçekleşecektir.Bu nedenle dikkatli bir şekilde işlemi aşama aşama gerçekleştiriniz.

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset

1.Menü → 2.Ayarlar → 3.Sistem → 4.Sıfırlama → 3.Telefonu sıfırla → 6.Telefonu sıfırla → 7.Her Şeyi Sil (Tümünü Sil) 7 adımlık kolay basit ayarlara eişilebilir şekilde adımlarla formatı başlatabilirsiniz.
Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi (yani teknoloji deyimiyle hard reset):

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset model cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Bu nedenle Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset üzerinde’ki donanım tuşlarını kullanarak basit bir şekilde telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.
Telefonunuzu Kompile kapatınız.
Kapalı konumda iken Telefonunuzun Ses yükselt tuşuna basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basınız. Böylelikle Telefon Modelinizin Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset logosu gelene kadar basmaya devam edin.

Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset format atma

Recovery (Kurtarma) ekranı geldiğinde ; açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile şeçeneklerden Wipe Data / Factory Reset‘i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.

Samsung Galaxy A70 Format Atma

Wipe Data/Factory Reset’i seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Açma (Power) tuşuna basınız.
Samsung Galaxy A70 Format Atma – Fabrika Ayarları Reset fabrika ayarlarına sıfırlama işleminiz başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır. Böylelikle telefonu aldığınız ilk gün ki gibi sıfırlanmış ve hızında artış ve telefonun hafızasındaki boş gereksiz kalıntı dosyaları da silinmiş olacaktır.
Telefon formatlama işlemi telefonu fabrika ayarlarına dönderir. Bu nedenle telefonunuzun ayarlarına yada arayüzüne erişiyor iseniz bilgilerinizi usb kablosu ile yedekleyiniz yada sd kartınız var ise sd kart’a taşıyınız. Böylelikle telefonun hafızasındaki bilgileriniz sd karta taşınmış olacaktır.Format sonrasında ise bilgilerinize birşey olmayacaktır.

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize