Samsung Galaxy Ace Plus format atma s7500

samsung ace Plus format atma

En basit En Kolay Samsung Galaxy Ace Plus format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy Ace Plus format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Samsung Galaxy Ace Plus format atma

Samsung galaxy Ace Plus format nasıl atılır Samsung Galaxy Ace Plus telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,

2- Sürekli uygulama hataları alanlar

3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,

4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Samsung Galaxy Ace Plus format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung Ace Plus format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=LjU1US_ftQY

Samsung Ace Plus format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy Ace Plus Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung Ace Plus format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy Ace Plus format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy Ace Plus Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy Ace Plus Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy Ace Plus telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Samsung Galaxy Ace Plus format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy Ace Plus format atma
Samsung Galaxy Ace Plus format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diper samsung mödelleri için

Samsung Ace 4 format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy Ace Plus Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son Samsung Galaxy Ace Plus format atma işleminiz bitmiştir.

  Samsung Galaxy Ace Plus format atma
  Samsung Galaxy Ace Plus format atma

Samsung Galaxy Ace Plus fabrika ayarları

Daha sonraki sürümleri çıkacak olan samsung galaxy Ace Plus gibi telefonların cıkar cıkmaz burada acıklamalı adım adım telefon sıfırlamanın yöntemlerini yazacagiz. Burada sizlere bir kaç kullanıcı yorumuda paylamaşmak istiyoruz. samsung Galaxy Ace Plus yorumları

Fiyatına göre gayet iyi bir telefon. Çok fazla uygulama kullanmayan ve basit bir kullanım isteyen bu telefon alt segmentte sizlere göre olabilir. samsung galaxy Ace Plus  format atma kodu  dönüş çok kolay.Telefonun hafızası inanılmaz düşük en fazla 2-3 uygulama yüklenebiliyor. Android olması güzel ancak uygulama yükleyemedikten sonra androidinde pek bir anlamı yok. Kısacası tavsiye etmem. Ram düşük, hafıza düşük, işlemci hızı düşük ve ekranıda küçük.

Samsung Galaxy Ace Plus ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung Ace Plus sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize