Samsung Galaxy Core 2 Format Atma Reset Sıfırlama

samsung galaxy core 2 format atma

En basit En Kolay Samsung Galaxy Core 2 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy Core 2 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

G360 Samsung Galaxy Core 2 format atma

Samsung galaxy Core 2 format nasıl atılır Samsung Galaxy Core 2 telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,

2- Sürekli uygulama hataları alanlar

3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,

4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Samsung Galaxy Core 2 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung Core 2 format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=3xrQqxYj8vc

Samsung Core 2 format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy Core 2 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung Core 2 format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy Core 2 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy Core 2 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy Core 2 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy Core 2 telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Samsung Galaxy Core 2 G360  format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy Core 2 format atma
Samsung Galaxy Core 2 format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diper samsung mödelleri için

Samsung galaxy Core format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy Core 2 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son G360 Samsung Galaxy Core 2 format atma işleminiz bitmiştir

  Samsung Galaxy Core 2 format atma
  Samsung Galaxy Core 2 format atma

Samsung Galaxy Core 2 fabrika ayarları

Daha sonraki sürümleri çıkacak olan samsung galaxy core 2 gibi telefonların cıkar cıkmaz burada acıklamalı adım adım telefon sıfırlamanın yöntemlerini yazacagiz. Burada sizlere bir kaç kullanıcı yorumuda paylamaşmak istiyoruz. samsung Galaxy Core 2 yorumları

Bi problem yok çekim kaliteside iyimi bilemem değerleri nedir bakmadım ama bi sıkıntı yok.Genel olarak telefon fiyatına göre performasnı iyi bi kaç yerdede okumuştum ileride yavaşlamazsa iyi modern comat 5,gta yı kasmadan ısınmadan oynadım.aklıma bunlar gelıyo soruların varsa ayrınıtlı sorabılırsn ama genel olarak iyi cihaz. samsung galaxy Core 2 format atma kodu  cihazın dış görünüşü iyi yani kaba değil şarzına gelınce ben bundan önce s3 mini kullanıyordum sürümünden olsa gerek birazcık daha cabuk bıyıyor s3 mınıye göre ama 2 sininde şarz kapasitesi ıyı ol-duğu için sorun olmaz bu telefonda dediğin gibi kullanırsan şarzın idare eder seni ben caım sıkıldıkça oyun oynuyorum 2-3 saat müzık dınlıyorum mobil verisi açıkken mesajlaşıyorum buna rağmen eve varana kadar yetiyo yanı şarzda sıkıntı olmaz.konuşma sesi biraz yüksek çıkıyor dışarıdan biraz duyuluyor ses (en sevmediğim şey) çok bi problem olmaz ama azcık kulağına basman lağzım çok gürültülü ortamlarda,çekim problemi yok olamazda zaten yani genel olarak tüm telefonlarında olamaz belirli standartlarda üretiliyor sonuçta zaten telefonun önceliği konuşma yapmak oyle bı sorun olması mantıksız olurdu zaten bağzı sorunlar şansınıza olabilir uretım hatası olarak yani yok çekim gücünde problem. görüntülü konuşma tabiki var.

Samsung Galaxy core 2 ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung core 2 sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize