Samsung Galaxy Grand Core Format Atma Reset Sıfırlama

En basit En Kolay Samsung Galaxy Grand Core format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy Grand Core format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Samsung Galaxy Grand Core format atma

Samsung galaxy Grand Core format nasıl atılır Samsung Galaxy Grand Core telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,

2- Sürekli uygulama hataları alanlar

3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,

4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Samsung Galaxy Grand Core format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung Grand Core format atma videolu anlatım

Samsung Grand Core format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy Grand Core Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung Grand Core format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy Grand Core format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy Grand Core Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy Grand Core Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy Grand Core telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

Samsung Galaxy Grand Core format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy Core format atma
Samsung Galaxy Core format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diper samsung mödelleri için

Samsung  Grand format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy Grand Core Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son Samsung Galaxy Grand Core format atma işleminiz bitmiştir

  samsung galaxy Grand Core format atma
  samsung galaxy Grand Core format atma

Samsung Galaxy Grand Core fabrika ayarları

Daha sonraki sürümleri çıkacak olan samsung galaxy Grand Core gibi telefonların cıkar cıkmaz burada acıklamalı adım adım telefon sıfırlamanın yöntemlerini yazacagiz. Burada sizlere bir kaç kullanıcı yorumuda paylamaşmak istiyoruz. samsung Galaxy Grand Core yorumları

Çok fazla uygulama kullanmayan ve basit bir kullanım isteyen bu telefon alt segmentte sizlere göre olabilir. samsung galaxy Grand Core format atma kodu  Kim daha büyük bir ekran istemez? Performansı, tasarımı, şarj süresi ve kullanışlılığı yüksek bir telefon. Fiyatına karşılık özellikleri ve hızı çok iyi. Ekranı TFT olmasına rağmen gayet canlı ve parlak. Bataryası çok iyi. şarjı 5-6 gün dayanıyor (oyun vs. olmaksızın).Ama Galaxy Core gibi bir kalemi olsaydı büyük ekranı daha kullanışlı olurdu.Sonuç olarak ortalama bir bütçeyle alınabilecek en iyi telefonlardan biri..

Samsung Galaxy Grand Core ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung Grand Core sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize