Samsung Galaxy S Duos 2 Format Atma Reset Sıfırlama

Samsung Galaxy s duos 2 format atma

En basit En Kolay Samsung Galaxy S Duos 2 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy S Duos 2 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Samsung Galaxy S Duos 2 format atma

Samsung galaxy S Duos 2 format nasıl atılır Samsung Galaxy S telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,

2- Sürekli uygulama hataları alanlar

3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,

4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Samsung Galaxy S Duos 2 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung S Duos 2 format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=LjU1US_ftQY

Samsung S Duos 2 format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy S Duos 2 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung S Duos 2 format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy S Duos 2 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy S Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy S Duos 2 Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy S Duos 2 telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.Samsung Galaxy S Duos 2 format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy S Duos 2 format atma
Samsung Galaxy S Duos 2 format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diper samsung mödelleri için

Samsung galaxy S format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy S Duos 2  Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu sonSamsung Galaxy S Duos 2 format atma işleminiz bitmiştir

  Samsung Galaxy S Duos 2 format atma
  Samsung Galaxy S Duos 2 format atma

Samsung Galaxy S Duos 2 fabrika ayarları

 iDahili hafızanın az olması ve işletim sistemi sürümünde programların, harici hafızaya taşınamaması bu telefonun en kötü özelliği. Sırf bu yüzden telefon şişti ve artık uygulama yüklenemiyor. Bir güncelleme yazılımı ile programların harici hafızaya taşınabilmesi özelliği açılırsa süper olur. samsung Galaxy S Duos 2 yorumları whatsapp, instagram, facebook vs tüm uygulamalar wi-fi olmadan çalışmıyor. Çok donuyor, donmayı gidermek için bataryayı çıkarıp takmak gerekiyor. Acil bir durumda kasmaktan arama yapmayacak telefon modeli, almayınız aldırmayınız.

Samsung Galaxy S Duos 2 ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung S Duos 2 sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize