Samsung Galaxy S Plus Format Atma Reset Sıfırlama

samsung galaxy S format atma

En basit En Kolay Samsung Galaxy S Plus format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy S Plus format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Samsung Galaxy S Plus format atma

Samsung galaxy S format nasıl atılır Samsung Galaxy S telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,

2- Sürekli uygulama hataları alanlar

3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,

4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,

bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.

Samsung Galaxy S Plus format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung S Plus format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=LjU1US_ftQY

Samsung S Plus format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy S Plus Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung S Plus format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy S Plus format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy S Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy S Plus Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →
 2. Ayarlar →
 3. Yedekle ve sıfırla →
 4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
 5. Telefonu sıfırla →
 6. Herşeyi sil
 7. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy S Plus telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.Samsung Galaxy S Plus format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy S Plus format atma
Samsung Galaxy S Plus format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diper samsung mödelleri için

Samsung galaxy S format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy S Plus Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu sonSamsung Galaxy S Plus format atma işleminiz bitmiştir

  Samsung Galaxy S Plus format atma
  Samsung Galaxy S Plus format atma

Samsung Galaxy S Plus fabrika ayarları

 işler senin dediğin gibi yürümüyor malesef. s3 de 4.4.4 kit katı romla yükleyebiliyorsun ama resmi olarak gelmemiş. arkadaşım şöyle anlattı. sen o cihazı alırken dahili hafızası içerisinde birçok uygulama ön yüklü olarak gelir ve sen bunları silemezsin eğer ki rootlamazsan. adamlar sana sattıkları telefon içerisine yeni bir işletim sistemi yüklemek için ( daha büyük boyutlu olarak) ilk aldığındaki önyüklü uygulamaları silmeleri gerekiyor. Ve bunu yapamazlar. eğer ki yaparlarsa tüketiciler dava açma hakkı kazanır. çünkü ilk aldıkları üründen birşeyler eksilmiş oluyor. hem bu yüzden hem de donanım yetmezliği işlemci uyuşmazlığı vs oraları pek anlamam yeni güncellemeyei vermiyorlar.. samsung Galaxy S Plus yorumları ha samsung güncelleme konusunda iyi olduğu düşüncesinde kesinkilkle değilim. ve hayatım boyunca da kendime samsung telefon almışlığım yok. güncelleme konusunda birkaç yıldır sony iyi. bende 2004 ten beri sony ericsson ve sony telefon kullanan biri olarak samsung un telefonlarını pek sevmem. s6edge ve note4 hariç 🙂

Samsung Galaxy S Plus ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung S Plus sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize