Samsung Galaxy s6 EDGE format atma

s6edge

Samsung Galaxy S6 edge format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung galaxy s6 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Samsung Galaxy s6 EDGE format atma

Samsung Galaxy s6 format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Samsung s6 format atma videolu anlatım

Samsung s6 edge format atma resimli anlatım

Samsung Galaxy Edge S6 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 50’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung s6 format atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung galaxy s6 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Galaxy S6 Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Galaxy S6 Edge Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

  1. Menü →
  2. Ayarlar →
  3. Yedekle ve sıfırla →
  4. Fabrika ayarlarına sıfırla →
  5. Telefonu sıfırla →
  6. Herşeyi sil

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy S6 telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

[reklam1]

Samsung Galaxy S6 Edge format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

KOD: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy s6 EDGE format atma
Samsung Galaxy s6 EDGE format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.

Samsung Galaxy s6 format atma için linke tıklayın

Samsung Galaxy s6 edge sıfırlama

Samsung Galaxy s6 edge fabrika ayarları

Samsung Galaxy s6 edge reset

Samsung s6 edge format

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize