Samsung Rugby Format Atma Reset Sıfırlama

En basit En Kolay Samsung Rugby A837 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride samsung Rugby format atma resimli anlatımı mevcuttur.

A837 Samsung Rugby format atma

Samsung format nasıl atılır Samsung Rugby telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,
bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
Samsung format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

A837 Samsung format atma videolu anlatım

A837 Samsung format atma resimli anlatım

Samsung Rugby Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 30’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız. Samsung format  atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda samsung A837 Rugby format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

Samsung Rugby Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:
[reklam1]

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Samsung Rugby Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Fabrika ayarlarına sıfırla →Telefonu sıfırla →Herşeyi sil

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Samsung Galaxy Rugby telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.Samsung Rugby format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

Samsung Rugby A837 format Atma kodu: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Samsung Galaxy Rugby format atma
Samsung Galaxy Rugby format atma

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diğer samsung modelleri için Samsung galaxy format atma için linke tıklayın

Samsung Rugby Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:a

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak samsung yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son Samsung Rugby format atma işleminiz bitmiştir
  samsung Rugby format atma
  samsung Rugby format atma

   

Samsung Rugby fabrika ayarları

Yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar. Teşekkürler.

Samsung Rugby ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Samsung Rugby sıfırlama

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize