Teknosa Preo P2 Format Atma Reset Sıfırlama

Teknosa Preo P2 format atma

En basit En Kolay Preo Teknosa Preo P2 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride Teknosa Preo P2 format atma resimli anlatımı mevcuttur.

Teknosa Preo P2 format atma

Teknosa Preo P2 format nasıl atılır Teknosa Preo telefonlarına format atmak isteyen kullanıcılar bu rehberi kullanarak format atma işlemine geçebilirler. Öncelikle format atma işlemine kimler ihtiyaç duyar onu sıralamak istersek:

1- Telefonunda yavaşlama olanlar,
2- Sürekli uygulama hataları alanlar
3- Android işletim sisteminizde çökme meydana geldiyse,
4- Deneme amaçlı, merak eden kullanıcılar,
bu yöntemlere ihtiyaç duyanlar tercih edebilirler.
Preo format atma videolu anlatım hemen aşağıdadır. Izlemek için “play” butonuna basmanız yeterli.

Teknosa Preo P2 format atma videolu anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=LjU1US_ftQY

Teknosa Preo P2 format atma resimli anlatım

Teknosa Preo P2 Format Atma telefonunuza virüs bulaştığında, yavaşladığında, ayarlarda sıkıntılar yaşadığınızda fabrika ayarlarına döndürmek sizin için en iyi seçenek olacaktır. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi, indirip kurduğunuz uygulamaların yanı sıra ortam dosyalarınız, verileriniz, kişiselleştirdiğiniz ayarlar dahil telefon belleğindeki her şeyi kalıcı olarak siler. Fabrika ayarlarına sıfırlama öncesinde veri ve dosyalarınızı yedeklediğinizden emin olun. Format atmadan önce şarjınızın% 30’nin üzerinde olması gerektiğini unutmayınız.Teknosa Preo P2 format atma işlemini yapmadan önce yukarıda ki yazılanları DIKKATLİ OKUMANIZ tavsiye edilir. www.formatatma.net olarak hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz. Sizin için değerlediğimiz videoyu dikkatli izleyiniz.

Yukarıda ki videoyu izleyemiyorsanız yada uzun geldiyse eğer aşağıda Teknosa Preo P2 format atma resimli anlatımı ile sizleri baş basa bırakıyoruz.

PREO Ayarları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Fabrika ayarlarına sıfırlamanın en hızlı ve seri yolu, ayarları kullanmaktır. Adımları doğru yaptığınızda Teknosa Preo Format Atma işleminiz gerçekleşecektir.Telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.

 1. Menü →Ayarlar →Yedekle ve sıfırla →Fabrika ayarlarına sıfırla →Telefonu sıfırla →Herşeyi sil
 2. [reklam1]

İşlemleri sırasıyla uyguladığınızda Preo telefonunuzda hiçbir veri kalmayacaktır.Preo format atma işlemi kodları kullarakta yapabiliriz. Bunu için aşağıdaki resmimde gördünüz kodu girmeniz yeterli.

Teknosa Preo P2 format Atma kodu: *2767*3855# bu kodu arama kısma yazıp arama tuşuna basıyoruz.

Bunda sonra telefonunuza format atmaya başlayacaktır.Diğer Teknosa modelleri için preo format atma için linke tıklayın. Teknosa Preo P1 format atma için tıklayınız.

Teknosa Preo P2 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

 1. Öncelikle telefonumuz açıksa kapatalım,
 2. Telefonumuzun pilimini çıkartalım ve 10 saniye sonra geri takalım,
 3. Ses Açma, Ses Kapatma, Menü ve Telefonu Açma-Kapama tuşlarına sırası ile hepsine birden 5-6 saniye basılı tutarak Teknosa Preo yazısı geldikten sonra ellerimizi çekiyoruz ve recovery menüsüne giriyoruz,
 4. Recovery menüsünden ses açma ve kapama düğmelerini kullanarak ” wipe data/factory reset ” menüsünü seçelim,yes diyerek onaylayalım,
 5. Sonra reboot system now diyerek cihazı yeniden başlatalım,
 6. Fabrika ayarları sıfırlanacağı için açılış süresi biraz uzayacaktır, telefon açılana kadar bekliyelim.
 7. Ve mutlu son Teknosa Preo P2 işleminiz bitmiştir
  Teknosa Preo P2 format atma
  Teknosa Preo P2 format atma

   

Teknosa Preo P2 fabrika ayarları

Yorum yapmayı unutmayın arkadaşlar. Teşekkürler.

Teknosa Preo P2 ekran kilidi kırma

Formattı atan ve seslendiren arkadaşa teşekkürler.

Teknosa Preo P2 Express sıfırlama

Teknosa Preo sabancı firmasının çinde üretip türkiye içine sattığı telefondur. Telefon hakkında detaylı bilgi henüz elimizde mevcut olmadıgından ileriki zamanlarda sizlerle paylasacagiz.

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize