Windows 10 Format Atma Video anlatım

windows 10 format atma video anlatım

En basit En Kolay Windows 10 format atma nasıl için yapacağınız tek şey sayfamızda ki videoyu izlemek. Eğer videoyu izleyemiyorsanız içeride Windows 10 Format Atma Video anlatım mevcuttur.

Windows 10 Format Atma Video anlatım
Windows 10 Format Atma Video anlatım

Windows 10 neden format atmalı?

Windows 10 format atmanın yararları Microsoft’un çıkardığı en son işletim sistemidir. Windows ile Masaüstü bilgisayarin vazgeçilmezi olan windows sizlere yeni bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Virüslerden kurtulmak
Bilgisayarınızı en güncel versiyona yükseltmek
Çağı takip etmek
Bilgisayarı hızlandırmak, Mavi ekran hatasını gidermek, En güncel donanımlara uyumluluk  ve birçok sebep için sizlere windows 10 format atma işlemini öneriyoruz. Hemen aşagıda sizler için Windows 10 Format Atma Video anlatım paylaştık. Sizlerde bu videoyu izleyip güvenli bir şekilde format atabilirsiniz. Windows 10 Format Atma Video anlatım türkçe 

olduğuı için hiç zorlanmadan Windows 10 Format atma işlemini gerçekleştrebilirsiniz.

Windows 10 format atmanın zaraları: Sistem çok  yeni olduğundan dolayı  yazılım problemlerı olabilir. Bunun yanında Bilgisayarınız bu işletim sistemini kaldırmakta zorlanabilir. yani format atmadan önce windows 10 sistem gereksinimlerine bir göz atmanızda yarar var. Windows 10 Sistem gereksinimlerini öğrenmek için tıkayın. 

Windows 10 Format Atma Video anlatım

[reklam1]

Videoyu hazırlayan ve bizlere sunan arkadaşımıza selamlarımızı sunuyoruz. Ellerine sağlık.

Yukarıdaki videoda takıldıgınız yada kafanızı karıştıran bir durum olursa yorum bırakabilirsiniz.

Aynı zamanda eğer fazladan bilgi istiyorsanız Microsoftun kendi sayfasında da bu anlatım mevcuttur. Windows 10 Yükseltme bu bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

 

Windows Xp format için tıklayın.

Windows 10 Kurulumu Videolu Anlatım

Windows 10 Nasıl Kurulur Videolu Anlatım

Windows 10 Format Atma Videolu Anlatım

 

formatatma hakkında 1175 makale
Sizlere Format atmak adına ne varsa bulup toparlayıp sizlere sunmak bizim için hoş bir duygu. Sizlere yardımcı olabiliyorsak ne mutlubize